Hakkımızda

Kurduğu eğitim vizyonuyla kısa sürede Kahramanmaraş'ın en çok tercih edilen eğitim kurumlarından biri olan Özel Beyza Eğitim Kurumları 2000 yılında akedemik lisesinin,2005 yılında ise fen lisesini hizmete soktu. Eğitim vizyonunu milli-manevi değerlerini özümsemiş ve bununla birlikte modern dünyayıda çok iyi bilen nesiller yetiştirmek şeklinde belirleyen Özel Beyza Eğitim Kurumları bugün binlerle ifade edilen bir öğrenci potansiyeline sahiptir. 2012 yılı 4+4+4 eğitim öğretim dönüşümünden sonra ise ilkokul ve ortaokul mustakil binalarına taşınmış olup halen bu mustakil yerleşkelerde eğitim ve öğretime devam etmektedir.

Vizyonumuz

Öğrencilerimizin şahsiyet sahibi bireyler olmaları için gerekli erdemleri tanımalarını ve özümsemeleri sağlamak, ötekine tahammül ederek bir arada kardeşçe yaşama duygusunu pekiştirmek; dünyada barışın, adaletin, sağduyunun ve insanlığın kazanması için gayret sarf etmek, insanlığın ürettiği tüm değerleri kendi yerli değerleriyle bir arada götürebilecek tüm evrensel-medeni değerleri beslemek, büyütmek ve yaşatmaktır.

Misyonumuz

Milletimizin yüzlerce yıllık tarihindeki evrensel insani özü günümüz dünyasında yeniden dirilterek, modernliğin yol açtığı gayri insani hayat tarzına, varlık ve dünya algısına karşı milli ve manevi erdemlerimizle insanlığın ürettiği tüm evrensel değerleri sentezleyerek; çocuklardan başlayarak aile ve toplumu da içine alacak bir eğitim anlayışına sahip olmaktır.

© 2016 Beyza Eğitim Kurumları. Tüm Hakları Saklıdır.
© By Desing:Ali Bayrı